İzmir Periyodik Kontrol

İzmir Periyodik Kontrol

İzmir Periyodik Kontrol

İzmir Periyodik Kontrol

İzmir Türkiye’nin üçüncü büyük ilidir. Coğrafi olarak Türkiye’nin batısında Ege Bölgesi’nde yer alır. İzmir, ülkenin önemli ticaret merkezlerinden biridir. İzmir özellikle turzim, tarım, sanayi, fuarcılık alanlarında gelişmiş büyük bir liman kentidir. İzmir Limanı, Türkiye’nin en büyük limanlarından biridir. İzmir periyodik kontrol muayeneleri de bu ilimizde özenle gerçekleştrilmektedir. İzmir periyodik kontrol hizmetleri İzmir’de ki tüm sektörlerde yerine getirilmektedir.

İzmir Periyodik Kontrol Yapan Firmalar

İkliminin, bitki örtüsünün, ulaşımının elverişliliği İzmir’in büyük bir Ticaret Merkezi olmasını sağlamıştır. İzmir aynı zamanda bir fuar merkezidir. İzmir Periyodik Kontrol Yapan Firmalar bölgedeki tüm liman, ticaret, tarım, turizm kuruluşlarına hizmet vermektedir. İzmir Periyodik kontrol yapan firmalar, işletmelerin ve tesislerin çalışanlar için güvenli ve sağlıklı ortamlar oluşturabilmesi için periyodik kontrol işlerini gerçekleştirmektedir.

İzmir Periyodik Kontrol Firmaları

İzmir Periyodik Kontrol Firmaları, İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartları baz alarak belirli periyotlarla ölçüm, test ve muayene işlerini yapmaktadır. İzmir periyodik kontrol firmaları, İzmir de olduğu gibi çevre illerde de periyodik muayene ve kontrol hizmetlerini gerçekleştirmektedirler.

Norm Muayene İzmir Periyodik Kontrol

Norm Muayene İzmir Periyodik Kontrol hizmetlerini başarı ile gerçekleştirmektedir. İzmir ve çevresinde bulunan firmalar, üniversiteler, sağlık kuruluşları, İzmir Limanı, AVM’ler, marinalar, fabrikalar Norm Muayene’nin hizmet sunduğu İzmir kuruluşlarıa arasındadır. A tipi bir muayene kuruluşu olan Norm Muayene İzmir bölgesindeki işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Norm Muayene, yeni geliştirdiği NORMDİJİTAL uygulaması ile müşterilerine teknolojik olarak destek sağlamaktadır.

Topraklama Ölçümü İzmir Periyodik Kontrol

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve Elektrik İç Tesisleri Topraklamalar Yönetmeliği’ne göre Topraklama Ölçümü İzmir Periyodik Kontrol Firmaları tarafından yapılmaktadır. Çalışanların hayatı için risk oluşturabilecek makinelerin, binalardaki elektrik panolarının, paratonerlerin ve diğer elektrikli araçların yönetmelik ve ilgili standartlara göre ölçümü yapılmaktadır.

Topraklama Ölçümü Yapan Firmalar İzmir Periyodik Kontrol

Topraklama Ölçümü Yapan Firmalar İzmir Periyodik Kontrol işleri İzmir Limanı başta olmak üzere İzmir’de ki tüm sektörlere hizmet vermektedir. Bu muayene firmaları genellikle TÜRKAK Akreditasyon’u olan firmalardır. TÜRKAK, denetleme sürecindeki işletmelerin ulusal ve uluslararası standartlara uygunolup olmadığını denetleyen bir kurumdur. TÜRKAK onaylı bir muayene kuruluşu olmak, kalite ve güvenilirliği artıran önemli bir unsurdur.

Yangın Tesisatı Periyodik Kontrolü İzmir Periyodik Kontrol

FM 200 Gazlı Söndürme Sistemi, iletkenliği olmayan, temiz, çalışanlara zararı olmayan söndürme sistemidir. Bu sistemler ısıyı emerek ateşi söndürmektedir ve hiçbir yerde kalıntı bırakmayan zararsız bir gazdır. Genellikle laboratuvarlarda, elektrik panolarında, bilgi işlem odalarında, müzelerde, galerilerde, santral odalarında kullanılan sistemlerdir. Yangın Tesisiatı Periyodik Kontrolü İzmir Periyodik Kontrol muayeneleri arasında olan FM 200 gazlı söndürme sistemleri kontrolleri mauyene kuruluşları tarafından yıllık olarak yapılmaktadır.

Havalandırma Tesisatı Periyodik Kontrol İzmir Periyodik Kontrol

Chiller sistemleri, havalandırma tesisatları içerisinde yer alan sistemlerdir. Hastanelerde, Alışveriş Merkezlerinde, Üniversitelerde, büyük tesislerde kullanılan soğutma işlemlerindendir. Havalandırma Tesisiatı Periyodik kontrolü İzmir Periyodik Kontrol ölçümleri içerisinde chiller sistemi de kontrol edilmektedir. Chiller soğutma sistemleri firmalarda ve merkezlerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve bu sistemlerin periyodik kontrollerinin yapılması zorunludur.

Raf Periyodik Kontrolü İzmir Periyodik Kontrol

Sırt sırta raf sistemleri, dış giydirme raf sistemleri, mekik raf sistemleri büyük depoları bulunan firmalar tarafından kullanılan raf sistemi çeşitlerindendir. Hangi raf sistemi kullanılırsa kullanılsın çalışanların güvenliği ve sağlığı için rafların periyodik kontrolü yıllık periyotlarla yapılmalıdır. Raf Periyodik Kontrolü İzmir Periyodik Kontrol muayeneleri içindedir. İzmir bölgesinde bulunan lojistik, e-ticaret firmaları ve bünyelerinde depoları olan firmalar raf periyodik kontrolünü İzmir Periyodik Kontrol firmalarına yaptırmaktadırlar.

İş Makinesi Periyodik Kontrol İzmir Periyodik Kontrol

İş makineleri, yol, sanayi, inşaat gibi gibi firmaların işlerinde kullanılan, amacına göre üzerine ekipman kurulan, yük ve insan taşımayan makinelerdir. İş Makinesi Periyodik Kontrolü İzmir Periyodik Kontrol hizmetleri kapsamındadır ve muayene kuruluşları tarafından yapılmaktadır. Makinenein kullanım sıklığı ve tehlikeli olma durumlarına göre çeşitli periyotlarla muayeneler yapılmaktadır.

2 cevaplar
 1. İsmail Sarıdiken
  İsmail Sarıdiken says:

  İzmir deki yönetim binamızda bulunan asılı erişim donanımı periyodik muayenesinde sizlerle çalışmaktan memnunuz.

  Cevapla
  • normmuayene
   normmuayene says:

   Merhaba İsmail Bey; İzmir Periyodik Kontrol hizmetleri kapsamında yapmış olduğumuz Asılı Erişim Donanım Periyodik Muayene hizmetinden memnun olmanız bizleri de mutlu etmiştir.

   İzmir periyodik kontrolü için; Detaylı bilgi için 0 212 438 32 18 numaralı telefonu ararsanız sizlere yardımcı olmak isteriz. https://www.normmuayene.com.tr. “Periyodik kontrol ve periyodik muayene hizmetleri.”

   Cevapla

Cevapla

Yorum katmak ister misiniz?
Fikriniz Bizim İçin Önemli!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir