Tuzla Periyodik Kontrol

Tuzla Periyodik Kontrol ve Muayene

Tuzla Periyodik Kontrol

Tuzlada deri sanayi üzerine bir firmanız var işleriniz gayet yolunda firmanızda her türlü iş güvenliği konusuna azami önem göstermektesiniz. Bakım personeliniz bir gün yanınıza gelerek periyodik muayene tarihlerinizin yaklaştığını söyledi. Tuzla Periyodik Kontrol başlığıyla bir web araması gerçekleştirdiniz ve önünüze gelen periyodik muayene firmalarını gözden geçirdiniz.

Tuzla Periyodik Kontrol Yapan Firmalar

Tuzla sanayi firmaları açısından zengin bir bölge olduğundan bu bölgeyle ilgili periyodik muayene hizmet veren birçok firmayla karşılaşılabilir. Tuzla Periyodik Kontrol Yapan Firmaları arasında bir seçim yaparken bu konuda dikkat etmeniz gerekecek bir çok konu olacak;
Türkak Akreditasyonu
Hizmet Kapsamı
Raporlama Hızı
Muayene Yöntemleri

Tuzla Periyodik Kontrol Firmaları

Periyodik kontrol konusuyla ilgili araştırma yaptıkça periyodik kontrol firmalarının çeşitlilik gösterdiğini fark edeceksiniz. Tuzla Periyodik Kontrol Firmaları aramanızda karşınıza çıkan Türkak Akreditasyon Kapsamı, Hizmet Kapsamı, Muayene Personelinin Yetkinliği açısından çeşitlilik göstermektedir. Tercih edilecek firmanın kalitesini gösteren bu etmenler ayrıntılı bir şekilde incelenmelidir.

Norm Muayene Tuzla Periyodik Kontrol

Periyodik muayene firmaları arasında karşınıza çıkacak en önemli firmalardan olan Norm Muayene
Tuzla periyodik kontrol hizmeti norm muayenenin hizmet çeşitliliği ve kapsamı dahilinde yer almaktadır. Tuzla da verdiği hizmetleri şu başlıklar atında inceleyebiliriz.

Topraklama Ölçümü Tuzla Periyodik Kontrol

Firmamızda gerçekleşmesini isteyeceğimiz en son şey yangındır. Yangının en önemli nedenlerinden birisi uygun olmayan elektrik tesisatıdır. Bu noktada elektrik tesisatınızın topraklama yönünden uygunluğu firmanızda güvenli bir şekilde çalışmak için en büyük gerekliliktir. Topraklama Ölçümü Tuzla Periyodik Kontrol hizmetleri içinde almanız gereken hizmetlerin başında gelmektedir.

Topraklama Ölçümü Yapan Firmalar Tuzla Periyodik Kontrol

Topraklama Ölçümü Yapan Firmalar Tuzla Periyodik Kontrol konusunda önemli noktalardan bir diğeri
Yapılacak ölçüm cihazının kalibrasyonunun tam olmasıdır. Kalibrasyonu bulunmayan cihazlarla yapılacak olan ölçümler önü alınamaz iş kazalarına sebebiyet verecektir. Bu konuda elektrik tesisatıyla ilgili yapılacak her işlem raporunda kullanılacak cihazların kayıtlarının da yer alması gerekir.

Yangın Tesisatı Periyodik Kontrolü Tuzla Periyodik Kontrol

Deri firmaları yangın tehlikesinin en yaygın olduğu sanayi alanlarının başında gelmektedir. Nedeni ne olursa olsun karşılaşılacak bir yangın durumunda ilk ihtiyacımız olan yangın tesisatımız olacaktır. Yangın Tesisatı Periyodik Kontrolü Tuzla Periyodik Kontrol bu noktada öne çıkmaktadır. Periyodik kontrolü yapılmamış olan yangın tesisatımızın güvenilirliğinden emin olamayız. Yangın tesisatının proje uygunluğu ve sistemin çalışma parametrelerinin ölçüleceği yangın periyodik muayenesi ihmal edilmemesi gerekli bir işlemdir.

Havalandırma Tesisatı Periyodik Kontrol Tuzla Periyodik Kontrol

Virüs ve salgınların yoğun yaşandığı günlerde iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin önemi daha fazla hissedilmektedir. Bu sistemlerin bakım ve muayenesi düzenli yapılmazsa faydasından çok zarar verecektir. Havalandırma Tesisatı Periyodik Kontrol Tuzla Periyodik Kontrol hizmetinin en uygun şekliyle yapılabilmesi için ölçümü yapacak personelin iklimlendirme ve havalandırma sistemleri konusunda ayrıntılı bilgi ve eğitimlere ihtiyacı vardır. Ölçüm yapılacak alan çeşitliliğine göre parametreler değişiklik gösterecektir.

Endüstriyel Rafların Periyodik Kontrolü Tuzla Periyodik Kontrol

Deri firmanızın ürünlerini sevk etmeden önce stoklanacağı ya da ekipmanlarınızı depolayacağınız raf sistemleriniz işlerinizi ve ekipmanlarınızı emanet edeceğiniz kadar güvenliler mi? Bunu anlamanın en iyi yolu Endüstriyel Rafların Periyodik Kontrolü Tuzla Periyodik Kontrol hizmeti alarak raflarınızla ilgili ayrıntılı rapora sahip olmanız olacaktır. Bu raporla raflarınızdan emin olabilir yada yapılması gerekenleri öğrenerek raflarınızı iyileştirebilirsiniz.

İş Makinesi Periyodik Kontrol Tuzla Periyodik Kontrol

İşletmenizi büyütme yoluna gittiniz ve ikinci kata yapılacak işlem için elleçleme vincine ihtiyaç duydunuz. Firmaya sormanız gereken belgelerden ilki iş makinesinin periyodik muayene raporu olacaktır. İş Makinesi Periyodik Kontrol Tuzla Periyodik Kontrol hizmetini almış olan firmanın hizmet sonucunda alacağı rapor ile iş makinesinin firmanızda güvenle kullanılacağından emin olacaksınız.

6 cevaplar
 1. Cem Kaan Aksoy
  Cem Kaan Aksoy says:

  Merhaba,
  Tuzla’da bulunan tersanemizin kaldırma ve iletme ekipmanlarının kontrollerini sizlere yaptirdik. Keşif ve teklif sürecinden saha kontrollerine kadar olan samimi ilginiz ve guven veren hizmetleriniz icin tesekkur ederiz.

  Cevapla
  • normmuayene
   normmuayene says:

   Merhaba Cem Bey; Tuzla Periyodik Kontrol ve Muayene hizmetleri kapsamında yaptırmış olduğunuz Kaldırma ve İletme Makinalarının periyodik kontrol sürecinde hem keşif hemde periyodik hizmetlerimizden memnun olmanız bizleride mutlu etmiştir. Bölge sorumlumuz Emrah YILDIZ beyefendiye memnuniyetiniz bildireceğiz. Sizlere kazasız ve bol kazançlı günler diliyorum.

   Tuzla Periyodik Kontrol ve Muayene hizmelerimiz için; Detaylı bilgi için 0 212 438 32 18 numaralı telefonu ararsanız sizlere yardımcı olmak isteriz. https://www.normmuayene.com.tr. “Periyodik kontrol ve periyodik muayene hizmetleri.”

   Cevapla
 2. Aşkın Salman
  Aşkın Salman says:

  Teşekkürler NORM
  Bu yıl sizinle çalıştık ve iş takibi süreç yönetimi ve firma sahiplenmesinin ne demek olduğunu görmüş olduk. Muayenelerimizin gerçekleştirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi sürecinde yaptıklarınızdan ötürü bir kez daha teşekkür ederiz. Kaliteli ve çözüm odaklı hizmet anlayışınızı sürmesi dileğiyle…

  Cevapla
  • normmuayene
   normmuayene says:

   Merhaba Aşkın Bey; Tuzla Periyodik Kontrol ve Muayene hizmetimiz kapsamında almış olduğunuz periyodik kontrol ve periyodik muayene hizmetinden memnun olmanız bizleri de mutlu etmiştir. Bizler işimizi periyodik kontrol ve muayene aşkı ile yapıyoruz. İş kalitesini firmamızın merkezine koyduk. O şekilde çalışıyoruz. Umarız bizleri dostlarınıza da tavsiye edersiniz.

   TUzla Tesisatı periyodik kontrol ve muayene hizmetleri için; Detaylı bilgi için 0 212 438 32 18 numaralı telefonu ararsanız sizlere yardımcı olmak isteriz. https://www.normmuayene.com.tr. “Periyodik kontrol ve periyodik muayene hizmetleri.”

   Cevapla
 3. Uğur Demir
  Uğur Demir says:

  Merhabalar,
  Yazınız için öncelikle çok teşekkür ederim. Çok faydalı oldu.İletişim adresinizde gördüğüm üzere Tuzla bölgesi için uzak bir lokasyonda bulunmaktasınız. Tuzla da yapmış olduğunuz hizmetler için bir servis ücreti talep ediyor musunuz?
  Teşekkür ederim.

  Cevapla
  • normmuayene
   normmuayene says:

   Merhaba Uğur bey; Tuzla Periyodik Kontrol ve Periyodik Muayene işleri için tuzla bölge temsilciliğimiz bulunmaktadır. Tuzla Periyodik Kontrol ve Tuzla Periyodik Muayene için ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Tuzla periyodik kontrol ve Tuzla periyodik muayene hizmetleri için servis ücreti almadığımız gibi 1 ay içerisinde yaptılacak ikinci kontroller içinde herhangi bir servis ücreti almamaktayız.

   Detaylı bilgi için 0 212 438 32 18 numaralı telefonu ararsanız sizlere yardımcı olmak isteriz. https://www.normmuayene.com.tr. “Periyodik kontrol ve periyodik muayene hizmetleri.”

   Cevapla

Cevapla

Yorum katmak ister misiniz?
Fikriniz Bizim İçin Önemli!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir