Çerkezköy Periyodik Kontrol

İşletmelerin genelinde kullanılan basınç ekipmanları, kaldırma aletleri, işçi güvenliğinin yapılması ve iş sağlığı üzerine sıklıkla Çerkezköy periyodik kontroller yapıyoruz. Kontrollerin ilk adımının iş sağlığı ve işçi güvenliği olduğunu bilerek adım atıyoruz. Bakım, muayene ya da kontrol uygulamalarının daha sağlıklı ve güvenli şekilde yapılmasına yardımcı oluyoruz. Türkiye’de pek çok alanda hizmet verdiğimiz gibi Çerkezköy periyodik kontrol alanlarından da biz sorumlu oluyoruz. Tüm tesisat sisteminin denetlenerek, ilk günkü kadar güvenilir şekilde kullanılmasında başrol oynuyoruz. Sistemli, düzenli ve profesyonel olarak ağır ekipmanların bakımı, teknik muayene ya da onarımını hızlı ve güvenilir olarak gerçekleştiriyoruz. İşçiler için güvenli bir ortam sağlarken aynı zamanda da kaliteli hizmetimizle yanınızda oluyoruz.

Çerkezköy Periyodik Kontrol Hizmeti Neyi Kapsamaktadır?

Periyodik kontrol büyük veya küçük işletmelerde kullanılan çeşitli araç gereçlerin ve ekipmanların iş güvenliğini ve iş sağlığını esas alarak kontrollerinin yapılmasıdır. Bu alanda en iyi hizmetin verilmesi ve güvenilir olmak kontrol oldukça önemlidir. Türkiye’nin en güvenilir firmalarından biri olarak biz de, bu alanda hiçbir sorun yaşanmaması için her türlü kontrolü gerçekleştiriyoruz. İşçi güvenliği ve iş sağlığı prosedürleri gereği bakım, onarım ve rutin kontrolleri düzenli olarak sağlıyoruz. Bu kontroller için işletmecilerin belirlemiş olduğu tarihler seçilir ya da uygun zamanlarda bizim tarafımızdan gerçekleştirilir. Süreleri değişiklik gösteren ekipmanların bulunması da kontrollerin daha güvenli olarak yapılmasın sağlar.

Periyodik Kontrol Neden Yaptırılmalıdır?

İşletmelerde kullanılan ekipmanların bakımının yapılmasına ve genel olarak hasar kontrolü yapılmasına denir. Bu nedenle de kontrol yaptırılması, ekipmanlarda oluşacak sıkıntının ortadan kalkmasını sağlar. Bizler de güler yüzlü ekibimiz ve profesyonel kadromuzla bu ekipmanların belirli tarihlerde, işletmelerin herhangi bir sorunla karşılaşmaması için yapıyoruz. Ekipmanların temizliği ve güvenliğini ön planda tutarak en ince ayrıntısına kadar muayene işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yapılan her kontrol işletme için daha güvenli bir çalışma ortamı sağlıyor. Bu nedenle de kontroller, bakımlar ve muayenelerin yapılması gereklidir.

Çerkezköy Muayene Kapsamında Nelere Sahip Olacaksınız?

Ankara Periyodik kontroller 6 aylık ya da yıllık olarak yapılır. Bazı ekipmanlar için 2 yıldan sonra zorunlu kontroller uygulaması da yapıyoruz. Genel olarak işletme içerisinde yer alan büyük kaldırma ekipmanlarının kontrollerini ilk olarak yapıyoruz. Daha sonra; elektrik ile çalışan tüm sistemlerin kontrollerini, tesisatlarını ve bakımı da ekliyoruz. Sırasıyla basınçlı kaplar ve elektrik panoları da periyodik kontrollerin içine dahil ediyoruz. Bu ekipmanların kontrolleri ayrı ayrı da yapılabileceği gibi bir bütün olarak da yapılabilir. Bu nedenle işletmelerin vermiş oldukları tarihlerde görevimizi en hızlı şekilde sergileyerek zaman tasarrufu yaparak yerine getiriyoruz.

Makinelerin ve Ekipmanların Kontrolleri Neden Önemlidir?

Makineler alındığı tarihten itibaren kullanıldığı için bazı bölgelerinde sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunların hem oluşmaması için, hem de giderilmesi için ekibimizle en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ortaya çıkan sorunların kaldırılmasına, sorun oluşmaması için önlemler alınmasına yardımcı oluyoruz. Genel olarak, ekipmanların ve tesisatlarına bakımını en iyi şekilde yaparak garanti veriyoruz. Makinelerin ve ekipmanların ömrü de bu yaptığımız kontroller sonucunda uzuyor. Makinenin daha işlevsel ve daha verimli olmasına yardımcı oluyoruz.

Hangi Tür Periyodik Kontrol Hizmetleri Veriyoruz?

İşletmelerin elektrik tesisatlarından başlayarak içerisinde bulunan büyük basınç kaplarının, kaldırma ekipmanlarının ve diğer ekipmanların bakımı, muayenesi ve kontrollerini yapıyoruz. İş güvenliğini temel alarak, en iyi hizmet için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin pek çok yerine erişim imkanımız bulunduğu için en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz. Asıl hedefimiz eksikliklerin giderilmesi için çalışmalarımızı sürdürmek olsa da genel kontrollerde ekipmanlar için oldukça önemlidir.

Periyodik Kontrol Süreleri Neye Göre Belirlenir?

Çerkezköy Periyodik kontrol süreleri, makinenin çalışma biçimine, alınma tarihine, kullanım zamanı ve şekline göre farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle makinelerin garanti süreleri geçtiğinde ortaya bazı sorunların çıkmasını önlüyoruz. Makinelerden ve ekipmanlardan eski verimi almaya çalışıyor ve tüm ekibimizle en iyi hizmeti veriyoruz. Oluşabilecek sorunların önüne geçilirken makinenin işlevselliğini tamamen kaybetmemesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tesisat işlemleri için de, işletmelerin belirlemiş olduğu aralıklarda rutin olarak kontrollerimizi gerçekleştiriyoruz. Süreleri makinelerin ve ekipmanların kullanım yeri, zamanı ve şekline bağlı olarak değişiklik gösterdiği için farklı zamanlarda görülebiliyor. Buradan Tezgah ve Makinelerin Kontrolü hakkında da bilgi alabilirsiniz.

2 cevaplar
 1. Resul Derebaşı
  Resul Derebaşı says:

  Hava tankının testi için İşletmeyi durduramıyoruz dedikten sonra sabah 06:30 da İstanbuldan Çerkezköy e gelen,bizi de o saatte dükkana getirtten, ve tanka 1 ton su doldurtan, olması gereken ne ise onu yapan ve hiç taviz vermeyen Norm Muayene ekibine teşekkür ediyorum
  Resul Derebaşı

  Cevapla
  • normmuayene
   normmuayene says:

   Merhaba Resul Bey; Çerkezköy Periyodik Kontrol kapsamında fabrikanızda yapmış olduğumuz, hava tankı ve kompresör periyodik kontrol ve periyodik muayenesinde yapılması yönetmeliğe göre zorunlu olan hidrostatik testlerin yapılması için işletmelerdeki üretimin durmaması için her türlü fedakarlığı yapmaktayız. Tek bir amacımız var yapılan periyodik kontrol ve periyodik muayeneler yönetmelik ve standartlara uygun olarak yapılsın. Çünkü sizlerin hayatı bizim için gerçekten çok önemli. Gelecek yılda sizlere hizmet vermeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

   Detaylı bilgi için 0 212 438 32 18 numaralı telefonu ararsanız sizlere yardımcı olmak isteriz. https://www.normmuayene.com.tr. “Periyodik kontrol ve periyodik muayene hizmetleri.”

   Cevapla

Cevapla

Yorum katmak ister misiniz?
Fikriniz Bizim İçin Önemli!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir